Świece w naszym domu – gdzie mogą się znaleźć?

2 komentarze

Strefa relaksu

Świece są doskonałym dodatkiem do naszych mieszkań i stanowią nie tylko element, który daje odpowiednią atmosferę, przydaje romantyzmu czy wprawia nas w stan zadumy, ale jest również świetną dekoracją samą w sobie, a także doskonałym sposobem oświetlenia stołu czy pokoju podczas spotkań towarzyskich.

Łazienka na pierwszym miejscu

Najlepszym miejscem, w jakim możemy zastosować świece, jest w pierwszej kolejności łazienka. Świece zapalone podczas kąpieli będą świetnym nadaniem odpowiedniej relaksującej atmosfery, które w połączeniu z relaksującą muzyką jest najlepszym sposobem na spędzenie miłego wieczoru po długim i ciężkim dniu.

Świece jako dekoracja stołu

Zapalone świece podczas rodzinnych spotkań przy wspólnym posiłku również zawsze były doskonałą dekoracją – w tej kwestii zupełnie nic się nie zmieniło. Świece na stole najlepiej jest ustawiać w centralnym punkcie, aby ich światło równomiernie rozchodziło się na wszystkie strony. Nie tylko romantyczne kolacje we dwoje są przyjemniejsze przy takiej oprawie, również zwykłe, codzienne spotkania nabierają niecodziennego, odświętnego charakteru.

Świece na zewnątrz

Ogrodowe party również może być udekorowane świecami – najlepiej większych rozmiarów lub umieszczonymi w specjalnych osłonkach zabezpieczających od wiatru. Można pokusić się także o skorzystanie ze świecy, przypominającej raczek znicz olimpijski, dzięki której każde ogrodowe przyjęcie będzie miało odpowiednią artystyczną oprawę.

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *